Rozsądne Inwestycje

Inwestowanie z głową

Lut
18

Kredyty na dowód - czy to dobre rozwiązanie?

Oferty kredytów na dowód pojawiają się coraz częściej jednak czy zawsze są one tak jak to jest reklamowane?

Kredyt na dowód jest łatwym celem dla ludzi, którzy nie mają stałej pracy czy też ich zarobki pochodzą z innego źródła, które nie jest na papierze. Obecnie coraz więcej banków ma świadomość tego że ich klienci mają dochody, jednak nie jest zatrudnienie na etacie i dlatego nie mogą okazać zaświadczenia o zarobkach. Dlatego też kredyty na dowód coraz częściej pojawiają się w ich ofercie i przede wszystkim są dostępne dla znacznie szerszego grona odbiorców. Zazwyczaj jednak osoby które na taki kredyt się decydują, nie mogą liczyć na to że otrzymają wysoką sumę. Wiele banków ustala sobie dzisiaj próg, do którego udzielają takich kredytów na 10 tysięcy złotych, co wprawdzie nie jest zbyt małą sumą, jednak na pewno także dla wielu osób nie będzie wystarczającą. Obecnie bardzo popularne stało się aby tego typu kredyty otrzymywać online, a ściślej mówiąc w taki właśnie sposób składać wnioski o ich przyznanie. Wejdź na 17bankow.COM i znajdzieź najlepszy kredyt dla siebie.

Składając taki wniosek drogą internetową dostaniemy odpowiedz czy przyznano nam kredyt w ciągu paru minut, dlatego zdaniem bardzo wielu osób jest to naprawdę dobra forma udzielania pożyczek i wspaniała praca kompetentnych pracowników danego banku, bo jak wiadomo takie pieniądze pożycza też bank. Taki wniosek jest banalnie prosty do wypełnienia także żaden klient nie będzie miał z tym najmniejszego problemu, jednak w razie wątpliwości zazwyczaj zawsze możemy skorzystać z pomocy banku i ich podpowiedzi. Gdy jednak decydujemy się właśnie na takie kredyty na dowód, musimy pamiętać o tym, że na pewno ich oprocentowanie będzie wyższe niż innych kredytów. Banki bowiem przed udzieleniem kredytu sprawdzają tak zwane ryzyko kredytowe, które w przypadku takich właśnie produktów jest dość wysokie. Dlatego też banki udzielając ich decydują się na wyższe oprocentowanie.

Gdy chcemy znaleźć najlepsze oferty tego typu można to zrobić bez problemu na przykład w Internecie. Jest bardzo wiele stron, na których szybko można zapoznać się z ofertami, jak też bez problemu możemy wyszukać je, podając jedynie nasze kryteria spośród wielu dostępnych. To na pewno skraca czas wyszukanie idealnej oferty i często także złożenia wniosku. Jeżeli bowiem konkretny bank umożliwia jego wypełnienie online, najczęściej z takiej właśnie strony bez trudu możemy się przenieś bezpośrednio do wypełnienia wniosku, lub też przejść do strony banku, który taki właśnie kredyt oferuje. Dlatego tez na pewno nie dziwi fakt, że takie właśnie porównywarki kredytów z każdym rokiem odwiedza online coraz więcej osób.